• Türkçe
  • Englısh

KURUMSAL

Buldan bezi; naturel, otantik, pamuklu giyim, hac ve umre giysileri pamuklu nefes alan organik doğal kumaşlardır. Buldan bezi giysi ve tekstil ürünleri imalatı HOROZLU MARKA Tekstil olarak Buldan Bezi Giysi ve Tekstil Ürünleri İmalatı üzerine 2008 yılında BULDAN’da tamamen yerli BULDAN BEZİNDEN imal edilmiş ürünlerle İSTANBULDANLI markasıyla faaliyetimize başladık.

Buldan, binlerce yıllık tekstil ve dokuma kültürü  olan, geçmişte olduğu gibi günümüzde de adını ve el emeği göz nuru ürünlerini Türkiye’ye ve dünyaya sunmaktadır. Genç ve dinamik bir ekiple bu köklü geçmişten gelen tecrübe ve dokuma  deneyimlerinden aldığımız ilhamla heyecanlı  ve meraklı bir şekilde BULDAN BEZİ giyim alanında Uluslararası bir kimliği olan kaliteli ve çağdaş bir marka olma yönünde Buldan bezinin hak ettiği yere gelmesi mücadelesine bir katkı olsun düşüncesiyle Tekstil Giyim ve Moda dünyasına girmiş bulunmaktayız.

İstanbuldanlı markası olarak Buldan Bezinin; Yıldırım Beyazıt’ın kızına gelinlik, Genç Osman’a gömlek, Barbaros’a şal olma yolculuğunu bizde günümüz şartlarına uygun özgün ve şık tasarımlarla destekledik. Çünkü kalıcı olmanın şartının ‘değişim’ ve ‘yenilik’ ten geçtiğini biliyoruz. Dünyanın Başkenti  İSTANBUL ,Tekstilin Başkenti BULDAN.
İSTANBULDANLI